Неділя, 2024-05-19, 11:35 AM

Зробимо освіту лідером!

Перша незалежна всеукраїнська педрада

· RSS ·
[Останні повідомлення]·[Учасники]·[Правила педради]·[Пошук]

[ | [Реєстрація] [Вхід] <
Коментують читачі блогу інформатизації освіти

Гарячі повідомлення

Секретні безкоштовні матеріали
(тільки для групи FM)

 

Блог інформатизації освіти
(останні повідомлення з передового фронту)

 

  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: pedrada  
Форум » Загальний розділ » Загальні питання вітчизняної системи освіти » Документообіг в школі. Ручні та комп'тені документи

Документообіг в школі. Ручні та комп'тені документи
pedrada Дата: Середа, 2009-10-07, 4:22 PM | Повідомлення # 31
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Михайловичу!
Не ображайтеся на пані Ольгу, ні в якому разі!
На неї не можна ображатися! Це добра і чуйна людина!
приїжджайте на конференцію в січні - познайомлю Вас особисто і Ви закохаєтеся в цю людину (людину!)



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

наташа Дата: Середа, 2009-10-07, 6:31 PM | Повідомлення # 32
Давно тут
Група: Проверенные
Повідомлень: 45
Статус: Offline
спасибо за хорошие слова,пожалуй,даже круто! В январе семинар будет в Крыму??
сегодня мы принимали зав.методкабинетами Крыма + КРИППО+Министерство и презентовали свою работу на тему " Использование информационных технологий в управлении школой", а проще мы говорили о возможностях НЕТ-школы и нашем мощном контроле и анализе работы всех участников учебно-воспитательного процесса. Многие об этом слышали впервые!( О Нет-школе).
Вроде все были довольны услышанным, обозвали нас продвинутой школой,пожелали успехов, а я благодарю всю семью Ельниковых за данную мне возможность работать так как не все люди!.Ольга.Крым



у нас все получится

 

pedrada Дата: Середа, 2009-10-07, 7:04 PM | Повідомлення # 33
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
наташа, пані Ольго!

Ні!
Це буде всеукраїнська конференція по Net Школі Україна

Скоріш за все у нас, там же, де і в минулому році - в УМО.

Якщо все буде гаразд... Якщо знов якісь організаційні сюрпризи - знайдемо де. Але однозначно в Києві.

Ви ж будете?
Я собі уявити не можу, що Вас там не буде!?



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

наташа Дата: Середа, 2009-10-07, 7:57 PM | Повідомлення # 34
Давно тут
Група: Проверенные
Повідомлень: 45
Статус: Offline
Будем посмотреть, там же выборы рядом! а школа-участок избирательный,значит перегадятся все каникулы. Ольга.Крым



у нас все получится

 

Terra Дата: Субота, 2009-10-10, 10:22 PM | Повідомлення # 35
Трохи затримався
Група: Проверенные
Повідомлень: 13
Статус: Offline
"КРАЩЕ ДІЛИТИСЬ ЧИМОСЬ ЦІКАВИМ І КОРИСНИМ! А ПРОБЛЕМИ ПОТРІБНО ВИРІШУВАТИ, А НЕ ЛИШЕ "МУСОЛИТИ"!
Вибачте, але я так думаю. "

Абсолютно согласна с Кедись Сергеем Михайловичем. Переписывание приказов в книгу - это вчерашний день. Не знаю как отнесется наше гороо когда узнает что мы самостоятельно решили эту проблему для себя. В инструкции не запрещено подшивать приказы, а значит - разрешено! Подождем проверки - узнаем.

 

наташа Дата: Субота, 2009-10-10, 10:33 PM | Повідомлення # 36
Давно тут
Група: Проверенные
Повідомлень: 45
Статус: Offline
эх!жаль что мы не рядом, вдвоем выживать было бы легче.Ольга. Крым



у нас все получится

 

pedrada Дата: Неділя, 2009-10-11, 6:15 PM | Повідомлення # 37
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Quote (Terra)
ПРОБЛЕМИ ПОТРІБНО ВИРІШУВАТИ, А НЕ ЛИШЕ "МУСОЛИТИ"!

Так. Вирішувати, після обговорення, в якоми окреслюється суть проблеми та масштаб. Тільки тоді можна спланувати її вирішення.



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

Nila Дата: Вівторок, 2009-11-10, 5:52 PM | Повідомлення # 38
Завітав
Група: Проверенные
Повідомлень: 8
Статус: Offline
Порадьте як вийти із ситуації. Я спробувала запровадити електронний документообіг між закладами освіти і відділом освіти. Підготувала наказ і порядок електронного документообігу. В констатуючій частині наказу я не вказала посилання на документ вищестоящої організації, яким би мотивувала доцільність введення електронного документообігу, а лише написала з якою метою ми це запроваджуємо. Відповідно начальник не дозволив вводити в дію наказ, бо немає посилання на документ. Який вихід? Можливо хтось підскаже, де знайти документ, на який би можна було б послатися? Буду вдячна за підказку.



УНЗ Б-08-1

 

наташа Дата: Вівторок, 2009-11-10, 7:06 PM | Повідомлення # 39
Давно тут
Група: Проверенные
Повідомлень: 45
Статус: Offline
А мои наоборот любят переписываться со мной.ну не в плане приказов, я отчеты-они приказы. положения, планы на каникулы, потом я прихожу в РОО и ставлю мокрую печать. Вроде ничё! А когда был семинар зав.методкабинетами,был зам.министра Буякевич В.А.,так он впереди себя послал электронное письмо,приехал и был приятно удивлен.что его письмо мы получили, ему распечатали,ну а потом презентовали нет-школу. И тоже говорили о переписке между РОО и школами,но у нас молодец в этом плане зав.РОО- если не нарушать субординацию.то принимают мои отчеты.но переписывать печатные приказы все равно переписываем. Ольга



у нас все получится

 

Nila Дата: Четвер, 2009-11-12, 2:04 AM | Повідомлення # 40
Завітав
Група: Проверенные
Повідомлень: 8
Статус: Offline
Те що електронний документообіг хороша справа ніхто не ставить під сумнів, але в державній установі будь яка новація , окрім простого бажання, повинна мати юридичне підгрунття, щоб не обвинуватили у розкраданні або недоцільному використанні державного майна чи коштів. Наш начальник підтримує будь-яке раціональне нововедення, але якщо воно вмотивоване документом вищестоячого органу.



УНЗ Б-08-1

 

Наталья Дата: Субота, 2009-11-14, 7:36 PM | Повідомлення # 41
Трохи затримався
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Статус: Offline
Уваж. Nila!
Предлагаю Вам в конст. части своего приказа сослаться на ЗУ от 22.05.2003 № 851-IV "Про електронні документи та електронний документообіг" и ЗУ от 22.05.03 р. №852 - ІV "Про електронний цифровий підпис". У Вас все должно получиться! А чтоб Вы смогли сравнить свой вариант приказа с приказами других управл. образ. предлагаю вам посетить сайт главного управления образования и науки Харьк. обл. гос. администрации: http://www.kharkivoda.gov.ua/osvita/show.php?page=3635 (я Вам указала адрес непосредственно, где опубликован нужный Вам приказ). Удачи!



Всем привет!

 

наташа Дата: Субота, 2009-11-14, 8:00 PM | Повідомлення # 42
Давно тут
Група: Проверенные
Повідомлень: 45
Статус: Offline
Я правильно понимаю,что если ответ на форуме,то я тоже могу воспользоваться адресом. Я еще не знаю что там, но у меня лично к харьковскому (отдельно взятому) образованию очень хорошее отношение. Как-то мне кажется,что там на всех уровнях сидит хорошая грамотная команда,пардон-работает. Ольга.Крым



у нас все получится

 

Наталья Дата: Неділя, 2009-11-15, 3:15 PM | Повідомлення # 43
Трохи затримався
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Статус: Offline
Вы правильно поняли Ольга-Наташа! И хотя я работаю не в Харьковском управлении образования, но мне интересно всегда сравнить свои документы, планы (и т.д.) и их реализацию с другими управлениями. Приказ по электрон. докумкентооб. мне показался самым удачным у Харькова (имеется в виду из всех, которые мне встретились в Интернете) bye



Всем привет!

 

сніжок Дата: Неділя, 2010-02-28, 6:11 PM | Повідомлення # 44
Завітав
Група: Проверенные
Повідомлень: 7
Статус: Offline
Згідно чинного законодавства ніде не зазначено, що накази по закладу повинні видаватись "вручну", головне, щоб вони були в наявності. Існує інша пароблема, що потрібно друкувати сам наказ і вести книгу реєстрації, коротко, наказів.Для чого подвійна робота? невідомо. Потрібно змінити вказівки до ведення документації.
Раджу з листом звернутись до МОНу і отримати розяснення.



удача

 

наташа Дата: Неділя, 2010-02-28, 7:56 PM | Повідомлення # 45
Давно тут
Група: Проверенные
Повідомлень: 45
Статус: Offline
Спешу сообщить.что толькочто26 февраля мой зам по УВР заканчивала курсы в инстиуте переподготовки и у нас в Крыму так заведено,что происходит встреча с работниками Министерства, конечно, мы еще раз показали свои печатные книги, но снова получили грозный отказ со словами типа Вот мы сегодня придем, а у вас приказы собираются в папке,а они на момент проверки не прошиты, не пронумерованы страницы, а это незззя! а мы -то конечно не можем каждую неделю прошивать.
А для Снежка ответ: так мы же печатаем все приказы чтоб повесить его в учительской.а иногда в нескольких экземплярах,а регистрацию мы тоже делам.так вот еще и писать заставляют.чего ж я и ною! ВОТ! и злит меня эта отсталость, и читать плохо из-за почерка секретаря и вас нагружаю не знаю зачем. Извините.С уважением Ольга. Крым



у нас все получится

 

Форум » Загальний розділ » Загальні питання вітчизняної системи освіти » Документообіг в школі. Ручні та комп'тені документи
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:


Украинская Баннерная Сеть

 

 

 Журнал

 Заработай на своем сайте

 


Зробити безкоштовний сайт з uCoz