Неділя, 2024-05-19, 12:51 PM

Зробимо освіту лідером!

Перша незалежна всеукраїнська педрада

· RSS ·
[Останні повідомлення]·[Учасники]·[Правила педради]·[Пошук]

[ | [Реєстрація] [Вхід] <
Коментують читачі блогу інформатизації освіти

Гарячі повідомлення

Секретні безкоштовні матеріали
(тільки для групи FM)

 

Блог інформатизації освіти
(останні повідомлення з передового фронту)

 

  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: pedrada  
Форум » Загальний розділ » Загальні питання вітчизняної системи освіти » Документообіг в школі. Ручні та комп'тені документи

Документообіг в школі. Ручні та комп'тені документи
наташа Дата: П`ятниця, 2009-09-11, 8:51 PM | Повідомлення # 16
Давно тут
Група: Проверенные
Повідомлень: 45
Статус: Offline
Наталья!!! Да наш представитель Мин-ва только и говорит,что согласно этой гадской инструкции 240 мы Обязаны писать приказы вручную, и сколько лично я не цитирую ее, мне говорят читать можно и так....пиши,пиши,пиши.

ООООО! Олена. вы своим вопросом только пак соли высыпали на кровоточащую рану.2 года этими списками занималась завуч,курирующая началку, теперь она перешла в сельскую школу и сегодня (пятница) я забрала первичные списки домой и будем семьей их считать ,дописывать прибывших. Могу,конечно, ПРИКАЗАТЬ секретарю,но это не входит в ее обязанности,а она и так много помогает мне в работе с НЕТ школой,то как-то не удобно, вернее она тоже какую-то часть сделала. Одного не пойму за всю свою педагогическую жизнь - зачем это надо.кому,что они помогают решить.У нас заведено- садимся все школы и начинаем проверять где каждый ребенок, а в одной школе он записан по адресу бабушки.в другой школе-адрес мамы и т. д. Ну и все пришел же и учится, а сегодня уже взяли списки пятилеток ,а за год до 40% поменят адреса. Короче может кому и нужны эти списки, мне нет. не вижу смысла.но делаю... ОЛьга Крым

Додано (2009-09-11, 8:51 Pm)
---------------------------------------------
Наталья! Да наш представитель МИН-Ва как раз и ссылается на эту гадскую инструкцию 240 иговорит,что надо писать,Юписать и писать. И сколько я не поднимаю этот вопрос.кроме неприятностей ничего не имею, говорят,что я читаю неправильно эту инструкцию.

Олена!!! Вы же пак соли высыпали на рану. Кто б расскрыл тайну кому нужны и для чего эти первичные списки.В этом году я осталась без завуча и мордуюсь с ними сама, секретарь помогает,но у нее с этими приказами. переписыванием не поднимается голова, я могу приказать.но неудобно, она много помогает мне в работе с НЕТшколой,которую я тащу без всякой оплаты, только с ее помощью. Но противно за трату времени на бесполезную работу. Ольга. Крым



у нас все получится

 

Наталья Дата: Субота, 2009-09-12, 11:48 PM | Повідомлення # 17
Трохи затримався
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Статус: Offline
Наташа! А ваш представитель Мин-ва не сказал Вам ГДЕ ИМЕННО в этой "гадской инструкции 240" написано, что мы обязаны писать приказы вручную????
Кстати и о "Всеобуче"... Два года назад мы попробовали ВНИМАТЕЛЬНО, вместе с исполкомом (вернее его представителями) прочитать ПОСТАНОВУ КМ від 12 квітня 2000 р. N 646 "Інструкція з обліку дітей і підлітків шкільного віку". Прочитали, решили подключить (как написано в инструкции) ЖЭКи, правления кооперативов, органы местного самоуправления и т.д. Сколько было споров! Какие совещание (с начальниками ЖЭКов) выдержали! Нам говорилось, что весь этот учет детей нужен только школе и т.д. Но.. мы выдержали! Нас (если честно, то к нашему удивлению) поддержал исполком (председатель и его замы). И сейчас мы эту работу делаем практически напополам с ЖЭКОМ, детскими поликлиниками, квартальными. Да, львиная доля осталась на школе, детских садах, но все таки помощь (хоть маленькая, а не постоянные препятствия - как было раньше) есть!!! Желаю Вам добиться того же...



Всем привет!

 

Олена Дата: Неділя, 2009-09-13, 10:10 AM | Повідомлення # 18
Зачепився
Група: Проверенные
Повідомлень: 31
Статус: Offline
Хоч за когось можна порадіти в цьому питанні. А наша селищна рада передала списки підлітків, що проживають у нашому мікрорайоні, так вони взагалі "забули" внести в них майже 153 учнів, що навчаються в нашій рідній школі і постійно тут проживають! Це Вам як? Ото допомогли!

Олена Мовчан.

 

pedrada Дата: Понеділок, 2009-09-14, 1:05 AM | Повідомлення # 19
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Пані Ольго!
Я довго думала та радилася щодо цієї дійсно болячки.

Я ОБІЦЯЮ написати критичну статтю в педагогічну газету на цю тему!! Приведу цю гілку в приклад!

Обіцяю підняти цю тему (як ІКТ-шнік) на всіх можливих нарадах.
Виясню, як піднімається гвалт у ЗМІ.

Дійсно, обов'язково маємо пробити це!



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

наташа Дата: Понеділок, 2009-09-14, 8:04 PM | Повідомлення # 20
Давно тут
Група: Проверенные
Повідомлень: 45
Статус: Offline
Я рассказываю об этой переписке коллегам-ждут чья возьмет. Думаю,что если кто-то умненький узнает о разночтении инструкции и просто дадут разъяснение,что имея ПК можно делать печатный вариант с регистрацией названий в журнале. Бум ждать!
А с первичками работаю скрепя сердце,мне нравятся списки 5леток,а остальные зачем.? Что решают эти списки? кому помогают?
Ольга Крым



у нас все получится

 

pedrada Дата: Вівторок, 2009-09-15, 12:03 PM | Повідомлення # 21
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Ок.
Це буде класний досвід про корисність Інтернет-ресурсів!



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

Michajlovich Дата: Субота, 2009-09-19, 8:22 AM | Повідомлення # 22
Трохи затримався
Група: Проверенные
Повідомлень: 23
Статус: Offline
Олені Мовчан.
Доброго дня! Якщо мова йде про облік дітей і підлітків шкільного віку, то в навчальних закладах - громадські інспектори (+ соціальні педагоги + психологи), а в відділі освіти - провідний спеціаліст (дане питання включене в посадові обов"язки).



Кедись Сергій Михайлович

 

наташа Дата: Субота, 2009-09-19, 11:01 AM | Повідомлення # 23
Давно тут
Група: Проверенные
Повідомлень: 45
Статус: Offline
Сергей Михайлович! ну Вы только не обидьтесь, но мы как-то в разных странах что ли работаем. Ну какие громадські інспектори (+ соціальні педагоги + психологи).да сброшены эти списки на кого-нибудь.кто вовремя не отбился. Я даже не знаю что это такое инспекторы, а социальные педагоги-ну в скольких школах Крыма они есть,знаю в Джанкое, а у нас есть по диплому специалист,и при аттестации района Мин-вом рекомендовано ввести такую должность,но в отдели ответили-КРИЗА!! штаты не расширяем.Все! А психолог один на 700 детей, да он сдохнет если сядет за эти списки, хорошо мы сейчас приобрели программу Универсал-может как-то разгрузим психолога.Сергей Михайлович. Вы сходите в школы.Вы посмотрите на ритм работы. на отчетность и все таки скажите, а в школах у вас как оформлены приказы печатные или писанные в книгу. С уважением Ольга.Крым



у нас все получится

 

Олена Дата: Субота, 2009-09-19, 7:11 PM | Повідомлення # 24
Зачепився
Група: Проверенные
Повідомлень: 31
Статус: Offline
Цілком підтримую пані Ольгу, бо про соціальних педагогів у нас в Криму рідко хто чув. А займається цим питанням адміністрація школи (найчастіше заступник директора з виховної роботи, який і так працює на 0,5 ставки!). Цього разу ми сиділи до 10 годин вечора два дні, перевіряючи ці списки. Звісно, можна було відписатися, "прикинути на око", але ми так не можемо. Але й тягнути все одним - важко. В районо є інспектор, але він лише виконує перевіряючу функцію.
Олена Мовчан. Крим.

 

наташа Дата: Субота, 2009-09-19, 7:41 PM | Повідомлення # 25
Давно тут
Група: Проверенные
Повідомлень: 45
Статус: Offline
Ооооо! Я в понедельник спрошу у себя в РОО про инспектора,который может иметь отношение к первичным спискам. не слышала за 20 последних лет ни разу.
Олена,а сколько детей в школе,что-то вы лихо за два дня управились?! Я кляну их с секретарем уже несколько дней.теперь осталось проставить согласно справкам выпускников 9х классов и уточнить почему в списке есть 6летки ,а в школу не пришли, и пожалуй.можно нести на подпись в горсовет.хи хи хи,который даже не знает для чего это все.
Ольга.Крым



у нас все получится

 

svetik7772008 Дата: Субота, 2009-09-19, 11:03 PM | Повідомлення # 26
Завітав
Група: Проверенные
Повідомлень: 9
Статус: Offline
У нас ( київський заклад освіти)також існувала така проблема, але вже років як три ми відмовились від такої роботи.В книгу наказів тільки записуємо хто зарахований до 5 та 10 класів, хто вибув, ведемо вручну книгу протоколів педрад, а все інше друкуємо, а на кінець навчального року зшиваємо. Є також книга реєстрації наказів - от і все. Нехай той, хто там сидить в МОН сам пише і друкує, а в закладі треба вирішувати багато інших проблем, а не переиписувати по 20 разів одні і ті самі папірці, які потім лежать під пилом у архіві.

Шановна пані Олено! Якщо будете писати статтю, т о окресліть ще одне питання щодо документації практичних психологів. У них там 4 чи 5 журналів, що дублюють один одного. Практичний психолог повинен займатися людьми, а не постійними записами . Так, я згодна, повинен бути план, певний журнал чи протокол бесіди тощо, але не стільки ж зошитів з однією і тією ж інформацією.

Взагалі в освіті потрібно багато чого міняти, ми за тонами папірців дуже часто забуваємо про людей. Якщо ми плануємо якісь заходи, то нехай їх буде 5 на рік, але вони будуть справжніми, а не тільки планом та звітом, якщо апробовуємо експеримент чи втілюєм програму, то одну, а не 10 на заклад. Треба працювати на якість, а не на кількість. Це моя точка зору.



Светлана Лавриненко УНЗ-Б1

 

наташа Дата: Неділя, 2009-09-20, 10:24 AM | Повідомлення # 27
Давно тут
Група: Проверенные
Повідомлень: 45
Статус: Offline
очень хорошая точка зору, абсолютно правильная. А тоже уже поняла ( читая ответы всех здешних коллег) каждый чиновник,а за ним все подчиненные в разных регионах нашей страны сходят с ума по-своему. Кто-то не дочитал, кто-то подстраховывается, кто-то не допонял (пардон,но профессионализм во власти.....) но главное у всех одно- если кто-то видит,понял,узнал,проверил,что надо что-то менять сразу реакция БРРР! уничтожить умника!!!
А у нас здесь четко определись несколько проблем которые решают во всех школах именно писанина приказов , планчиков, списков и т.д. вот можно конкретно решить чтоб для всех одинаково было?!. Да, скажут, 240 инструкция есть, но мы -то выяснили, что читают чиновники ее по-разному,значит в збирнике надо как-то уточнить ну и т.д.Ольга.Крым



у нас все получится

 

Michajlovich Дата: Понеділок, 2009-09-28, 12:44 PM | Повідомлення # 28
Трохи затримався
Група: Проверенные
Повідомлень: 23
Статус: Offline
Пані Ользі (Наташі)!
Та живем ми в одній країні, а відношення до окремих питань - різне.
1. В моїй сім"ї 6 педагогів - всі 6-ь математики, математики-фізики. Мама керівник навчального закладу. Тому вибачте, але не Вам мені вказувати, щоб я сходив в школу і коли я там останній раз був.
2. Цілком згідний з svetik7772008.
3. Якщо Вас не влаштовує стан справ в Криму - працуйте над цим.
4. Більш коментарів я Вам писати не буду по простій причині - Вас чомусь дратує те, що в когось може бути більш-менш нормально. Ви підняли питання навіщо? Люди Вам щось намагаються допомогти, а Ви...

Щасливо! Працюйте.

 

Олена Дата: Понеділок, 2009-09-28, 3:05 PM | Повідомлення # 29
Зачепився
Група: Проверенные
Повідомлень: 31
Статус: Offline
Шановний Михайловичу! Не ображайтеся на зауваження, можливо, вони дещо і зачепили Вас, але повірте, що це наболіле питання для Криму. Нас дратує не те, що у Вас краще справи в цій галузі, а те, що чиновники не хочуть зрозуміти всю абсурдність ситуації.

Олена Мовчан.

 

наташа Дата: Понеділок, 2009-09-28, 4:35 PM | Повідомлення # 30
Давно тут
Група: Проверенные
Повідомлень: 45
Статус: Offline
Михайлович, да я как раз благодарна вам за подсказку, спасибо что такие как вы есть. Но мы ведем речь что чиновники одну и ту же инструкцию читают по-разному, вот мы и выясняем,что касается это не всех. У нас блокирует ведение печатных приказов один конкретный человек в Министерстве и поэтому мы в своих школах ( куда я вам и предложила зайти ) обалдеваем от переписи напечатанных приказов. Не обижайтесь, вы как-то не так прочитали .Писать или не писать здесь это Ваше право, но дело свое для меня вы уже сделали. Вы подтвердили, что есть нормальные люди,которые принимают жизнь так как это положено. Спасибо . С уважением Ольга. Крым.
С наступающим профессиональным праздником!



у нас все получится

 

Форум » Загальний розділ » Загальні питання вітчизняної системи освіти » Документообіг в школі. Ручні та комп'тені документи
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:


Украинская Баннерная Сеть

 

 

 Журнал

 Заработай на своем сайте

 


Зробити безкоштовний сайт з uCoz