П`ятниця, 2024-05-17, 12:07 PM

Зробимо освіту лідером!

Перша незалежна всеукраїнська педрада

· RSS ·
[Останні повідомлення]·[Учасники]·[Правила педради]·[Пошук]

[ | [Реєстрація] [Вхід] <
Коментують читачі блогу інформатизації освіти

Гарячі повідомлення

Секретні безкоштовні матеріали
(тільки для групи FM)

 

Блог інформатизації освіти
(останні повідомлення з передового фронту)

 

Модератор форуму: pedrada  
Форум » Загальний розділ » Загальні питання вітчизняної системи освіти » Зовнішнє тестування: питання та відповіді; причини та наслід

Зовнішнє тестування: питання та відповіді; причини та наслід
pedrada Дата: Субота, 2009-02-21, 1:20 PM | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Постійно чую:нікому не зрозуміла система тестування. Навіщо вона? Це суцільний жах.

Навіть, бачила питання і вимоги до Президента: скасуйте це божевілля!

Чула інтерв'ю декана поважного ВНЗ і дуже престижного факультету: що тести не замінять живого спілкування.
Мовляв, є талановиті діти, які не вміють висловити свою думку.

Від батьків чула таке: бідна дитина буде мати стрес, буде писати серед незнайомих вчителів, які не підтримають...

Що скажете? :)



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

pedrada Дата: Середа, 2009-10-07, 5:34 PM | Повідомлення # 61
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Quote (Michajlovich)
які заходи проводяться відділом освіти для покращення довіри до влади всіх рівнів. Писанина та й годі.

ВАУ!!!
Я про це не знала!

Це ж правда смішно!
Скільки заходів не проводь, а якщо законна довідка у військоматі моєму синові коштувала 500 грн., якщо заміна паспорту чоловікові коштувало 200 американських одиниць - то про яку повагу йдеться?

Якщо я не можу синові забезпечити навчання в університеті, куди він здав екзамени (читай тут про це ), тому що зарплатня висококваліфікованих спеціалістів за місяць у нас в країні така, скільки вже не платять за годину в нормальних країнах.
В результаті - його не можуть впустити в нормальну країну жити та вчитися.

При цьому вони - хазяї життя, їздять на таких машинах, 10% вартості якої забезпечили б моєму синові 3-х річне навчання в Австрії.
А державні програми підтримки талантів розбираються ще до їх створення.

І це ще не всі умови життя, які створила ця сама влада і переробляти нічого не хоче.

То які б заходи вона не змушувала робити за гроші, які не доплачує нам - все одно любити її ніхто не буде.



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

Michajlovich Дата: Четвер, 2009-10-15, 12:02 PM | Повідомлення # 62
Трохи затримався
Група: Проверенные
Повідомлень: 23
Статус: Offline
Продовження епопеї ЗНО 2010!

1. В умовах вступу до ВНЗ на 2010 рік вже виникла неузгодженість з термінами проведення ЗНО та ДПА. В коментарях Міністр запевнив, що будуть знову внесені зміни в наказ. Не пройшов місяць як прислали наказ, а вже в нього будуть вносити зміни. Як в червні пройти ЗНО і ДПА разом !? Немає слів.
2. Має бути визначений 1 для району пукт реєстрації учасників ЗНО 2010. Знов два кроки назад. В кожному ЗНЗ І-ІІІ ступенів наявний Інтернет нехай діти і реєструються самі в своєму закладі.
3. Початок реєстрації не за горами, а програма на райони ще не надійшла, ніхто її не апробував. Знову перспектива проблем.
4. Планують на область не в кожному районі пункт тестування, а 3-4 на область. Знову в 4-5 год. підйом + 2-3 годинна поїздка до пункту тестування + реєстрація + година очікування - а звітси і результати ЗНО написані в невиспаному, змученому стані.
5. Результати опитування першокурсників про ЗНО 2009 (витяг) : порядку 56% опитаних заявили про списування під час проведення ЗНО !!! Звичайно дана інформація ніде не фігурує та і не буде оприлюднена, це оголосили лише в усній формі на оперативній нараді, проте задуматись є над чим.

Знаю що неможна бути песимістом, проте перспектива вимальовується не найкраща.
Хоч і "Любімчик" мені друг но щось з тим ЗНО не так.



Кедись Сергій Михайлович

 

filippovazoya Дата: П`ятниця, 2009-10-16, 9:58 AM | Повідомлення # 63
Трохи затримався
Група: Проверенные
Повідомлень: 20
Статус: Offline
Я теж не песиміст, але так, як експерементують над дітьми, робити не можна.
Цілком погоджуюся, що діти не мають по 2-3 години добиратися до пунктів тестування, шукати, де зареєструватися та двічі здавати екзамени (ДПА+ЗНО).
Зоя Філіппова B)

 

Lyubimtchik24 Дата: П`ятниця, 2009-10-16, 3:44 PM | Повідомлення # 64
Зачепився
Група: Проверенные
Повідомлень: 39
Статус: Offline
В ЦІЙ ТЕМІ МОЖУ КОМЕНТУВАТИ ВСЕ...
ЦЬОГО РОКУ ФОМАТ І УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2010 - ЧАРІВНІ !!! ОСОБЛИВЕ ЗАХОПЛЕННЯ ВИКЛИКАЄ СИСТЕМА РЕЄСРАЦІЇ. МОЖНА БУДЕ ПОБАЧИТИ САМОСТІЙНІСТЬ НАШИХ ВИПУСКНИКІВ.
А НА РАХУНОК ПОКУПКИ СЕРТИФІКАТУ... ХАЙ КУПЛЯЮТЬ - СЕРТИФІКАТ - ЦЕ ПАПІРЕЦЬ І НЕ БІЛЬШЕ. ЦЬОГО РОКУ ЇХ ПРОСТО ВИДРУКОВУВАТИМУТЬ ДІТЯМ ВІДРАЗУ, ПОТІМ, після тестування, видруковуватимуть із персональних скриньок самі собі учасники результати, скріплятимуть і подаватимуть у Приймальні комісії. ГОЛОВНЕ У ЦІЙ СПРАВІ - ЕЛЕКТРОННА БАЗА ДАНИХ З РЕЗУЛЬТАТАМИ УЧАСНИКІВ ЗНО !!! САМЕ ЗА НЕЮ ПРОВОДИТЬСЯ ЗВІРКА ДАНИХ У ВНЗ, А НЕ ЗА ПАПІРЦЯМИ !!! ЗМІНИТИ БАЗУ ДАНИХ - НЕМОЖЛИВО. ВОНА ЗАБЛОКОВАНА.

 

pedrada Дата: Субота, 2009-10-17, 9:39 PM | Повідомлення # 65
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Quote (Michajlovich)
Хоч і "Любімчик" мені друг но щось з тим ЗНО не так.

Так от хто все придумав!
Любімчик! biggrin

Quote (Lyubimtchik24)
САМЕ ЗА НЕЮ ПРОВОДИТЬСЯ ЗВІРКА ДАНИХ У ВНЗ, А НЕ ЗА ПАПІРЦЯМИ !!! ЗМІНИТИ БАЗУ ДАНИХ - НЕМОЖЛИВО. ВОНА ЗАБЛОКОВАНА.

Оце чудова новина!!!
2:1
(2 кроки назад, один крок вперед)



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

Lyubimtchik24 Дата: Понеділок, 2009-10-19, 9:25 AM | Повідомлення # 66
Зачепився
Група: Проверенные
Повідомлень: 39
Статус: Offline
Michajlovich, Стосовно пункту № 1: все там буде нормально!!! Все уже пораховано.
Тепер № 2: Пункт реєстрації один (юридично), а реєструватимуться всі по своїх закладах (фактично), бо ж у кожній школі є Інтернет (це відповідальний щось недослухав...). Далі № 3: Програма реєстрації буде в Інтернеті, бо реєструватимуться всі на сайті УЦОЯО. І № 4: Хто не виспаний? Наші учні? А їм не привикати: кожного дня гульки до ранку, а на 8.00 до школи - це звичний для них режим!!! smile Далі, а як раніше їхати (платити за дорогу) вступати до Харкова чи Києва, знімати квартиру (платити), харчуватися (платити) і ПЛАТИТИ ВЗАГАЛІ... ??? Це хіба краще? І пункт № 5. Ця інформація - це статистика - як відомо, - найбільша брехня. Опитування проводилось всього у 2 ВНЗ серед першокурсників, а де гарантія, що всі респонденти свідомі своїх слів та об'єктивно висвітлили власні відповіді. Гарантії нема.

Міхайлович мені друг - і все з тим ЗНО буде нормально!!! smile

 

Michajlovich Дата: Понеділок, 2009-10-19, 2:01 PM | Повідомлення # 67
Трохи затримався
Група: Проверенные
Повідомлень: 23
Статус: Offline
pedrada, в Рівненській області ЗНО придумав Любімчик biggrin

Lyubimtchik24, не всі діти такі вже й гулящі, не у всіх дітей таке дитинство і юність як у Вас була (чи є). tongue

Всетаки в нас в районі проблеми з реєстрацією. Відключили Інтернет в усіх ЗНЗ району, з сьогоднішнього дня. Абсолютно!!!! Казначейство дозволяє проводити проплати лише по захищених статтях, виросла заборгованість по всіх решті статтях. Завал. Зараз оформляємо черговий кредит на заробітну плату та енергоносії та харчування - інші видатки в кредит не дозволяється. Перспектива до кінця фінансового року кричуща killed .

Реєструвати дітей будем - це однозначно, але в яких умовах це вже друге питання.

Після останнього роз"яснення ЛРЦОЯО починається гонка за результатами навчальних досягнень в навчальному закладі, оскільки середній бал також буде враховуватись при вступі. Щороку перевіряємо достовірність записів в додатках, проте немає ніякої гарантії в їхній подальшій долі щодо "мутації" оцінок.

Враховуючи, що Любімчик всетаки друг, прикладемо максимум зусиль для ЗНО 2010 в нашому районі.



Кедись Сергій Михайлович

 

yanell47 Дата: Понеділок, 2009-10-19, 9:45 PM | Повідомлення # 68
Трохи затримався
Група: Проверенные
Повідомлень: 20
Статус: Offline
Да... Коли я прочитала на сайті УРЦЯО про зміни термінів проведення - так, без будь-якого пояснення - то напочатку подумала, що це Я не зрозуміла. Ну не може ж бути, щоб наше Міністерство освіти ТАК працювало! Сьогодні - один наказ, через місяць - скасувати його. Ну не перший же рік працюємо в цьому руслі! Чи не можна було ще в липні - серпні вирішити питання ЗНО 2010 - да так, щоб остаточно, врахувавши всі недоліки минулого року? Ні, "епопея" продовжується... Я їм на сайті "Освіта UA" вже, звичайно, написала свою думку. Таке враження, що вони там - як Любимчик з Михайловичем - з нами усіма шуткують. wacko cool biggrin



Ельвіра Ніколенко

 

pedrada Дата: Субота, 2009-10-24, 7:51 PM | Повідомлення # 69
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Важко, коли експеримент, або впровадження нових технологій проводиться в одній школі. Дуже важко. Знаю з власного досвіду.

а якщо впровадження проводиться в рамках держави? Та ще й держави, як Україна - найбільшої країни в Європі.

Зрозуміло, що негараздів буде вкрай багато.

ДАЙ БОЖЕ нам всім, а особливо Вам, керівника навчальних закладів, сил витримати та терпіння не почати чинити супротив.



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

Lyubimtchik24 Дата: П`ятниця, 2010-01-15, 4:00 PM | Повідомлення # 70
Зачепився
Група: Проверенные
Повідомлень: 39
Статус: Offline
Доброго дня, шановні відвідувачі сайту!
Цьогорічний формат проведення ЗНО дасть змогу виявити не тільки якісний рівень знань наших випускників-абітурієнтів, а й побачити рівень їхньої самостійності. Окрім того у всіх наших навчальних та виховних програмах задекларовано, що ми маємо готувати"конкурентоздатного громадянина, особистість, яка здатна вільно орієнтуватися на життєвому просторі" і т. д.
Буде цікаво поспостерігати цю самостійність.
Школи не відповідають за довезення цього року випускників до пунктів тестування - діти їдуть самі.
І відділам (управлінням) освіти - як гора з плеч.
А система еєстрації - осучаснена, все відбувається у режимі он-лайн.
Сертифікати видаємо відразу при реєстрації (діти дивуються), щоб не казали, що купляють сертифікати.
А результати видрукують зі своїх скриньок до 14 липня і...
Хай їм щастить.
А от УМОВИ ПРИЙОМУ ДО ВНЗ - це вже зовсім інша справа....
Хай щастить нашим випускникам!!!!!

 

karolina Дата: Понеділок, 2010-01-25, 9:55 PM | Повідомлення # 71
Трохи затримався
Група: Проверенные
Повідомлень: 16
Статус: Offline
sweet, а Вам не здається. що ті 30% відрахованих студентів - це не що інакше, як пільговики, які прийшли за довідками, а не за результатами тестування?
Адже вийшло, що ті, хто чесно приймав участь в конкурсі. понабирали вище 400 балів, а за довідками - 124 бали.
Рівень дітей виявився полярно різним!
Мені здається, що це все політична маячня. Дай Бог вижити тестуванню. Через негаразди і брехню навколо.
Не вірю, що Україна не може як нормальна країна використовувати це. Не вірю, що ми не здатні на цивілізоване життя.

 

pedrada Дата: Вівторок, 2010-01-26, 4:54 PM | Повідомлення # 72
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Я теж погоджуюся з тим, що це пільговики.
Це було масовою проблемою цього літа. Знаю декількох дітей, які набрали більше 400 балів на ЗНО, а до останнього не знали - чи пройшли на бюджет. А місця були зайняті переважно пільговиками із 124 балами.

Куплені довідки. а не результати ЗНО. Це ясно.
Тільки непокоїть те, що випускники цього року все більше говорять про те, що всі купляють сертифікати та потім погано вчаться.
Адже хтось їм про це каже!

Не замислюючись, що це для них шкідлива інформація



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

Lyubimtchik24 Дата: Вівторок, 2010-01-26, 4:58 PM | Повідомлення # 73
Зачепився
Група: Проверенные
Повідомлень: 39
Статус: Offline
Сертифікат не купляється. Давайте припинимо дискусію а цю тему.
Хто купить - прийдіть до мене.

 

pedrada Дата: Вівторок, 2010-01-26, 5:22 PM | Повідомлення # 74
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Lyubimtchik24, я те саме завжди кажу.
Давайте заснуємо фонд імені Любимчика та Олени biggrin
та встановимо премію тому, хто принесе куплений сертифікат.

Жарт звичайно, але крім розмов, причому від батьків та вчителів, я не чула жодної конкретики.



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

Lyubimtchik24 Дата: Вівторок, 2010-01-26, 5:26 PM | Повідомлення # 75
Зачепився
Група: Проверенные
Повідомлень: 39
Статус: Offline
От і я про це ж !!!
Я знаю особисто людей, що працюють в УЦОЯО, і їхнє ставлення до роботи.
Тому такі коментарі я сприймаю по-своєму.

 

Форум » Загальний розділ » Загальні питання вітчизняної системи освіти » Зовнішнє тестування: питання та відповіді; причини та наслід
Пошук:


Украинская Баннерная Сеть

 

 

 Журнал

 Заработай на своем сайте

 


Зробити безкоштовний сайт з uCoz