Неділя, 2024-05-19, 3:30 PM

Зробимо освіту лідером!

Перша незалежна всеукраїнська педрада

· RSS ·
[Останні повідомлення]·[Учасники]·[Правила педради]·[Пошук]

[ | [Реєстрація] [Вхід] <
Коментують читачі блогу інформатизації освіти

Гарячі повідомлення

Секретні безкоштовні матеріали
(тільки для групи FM)

 

Блог інформатизації освіти
(останні повідомлення з передового фронту)

 

  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: pedrada  
Форум » Загальний розділ » Загальні питання вітчизняної системи освіти » Відношення дітей до вчителів (Основи педагогіки)

Відношення дітей до вчителів
Minnow Дата: П`ятниця, 2010-03-12, 5:24 PM | Повідомлення # 1
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Відношення дітей до вчителя залежить від харатеру вчителя, його вміння викласти матеріал...
Але не треба забувати про зовнішній вигляд!!! Дуже сумно бачити як деякі вчитлі ходять у таких лохмітях, що їх неважко переплутати з бомжем (вибачте за порівняння), некажучи вже про запахи поту тощо.
Якщо ці вчителі самі не помічають цих недоліків, то необхідно допомогти цим людям усім вчительським колективом.

 

Sima Дата: Субота, 2010-03-13, 11:03 PM | Повідомлення # 2
Завітав
Група: Проверенные
Повідомлень: 7
Статус: Offline
Вчителя, як і будь-яку людину, діти зустрічають по одежі, а проводжають по розуму. Ніколи не буде цікавий дітям учитель, одягнутий за першою модою, але неспроможний дати їм знання. З іншого боку, вчителів, які не слідкують за своєю зовнішністю, діти майже не сприймають. Отже, шановні колеги, ми мусимо бути красивими і ззовні, і зсередини. Від цього прямо пропорційно залежить ставлення учнів до нас, а, значить, і їх успіхи...



Sima

 

Кум Дата: Понеділок, 2010-03-15, 10:17 AM | Повідомлення # 3
Трохи затримався
Група: Проверенные
Повідомлень: 14
Статус: Offline
На мою думку ця проблема загострилася на початку 90-х років ХХ століття.
Найгірше те, що всі державні і контролюючі органи говорять про жорстоке ставлення вчителів до учнів (проводяться колегії, круглі столи, видаються розпорядження, ....)
Чому ніхто із "сильних світу" не говорить про жорстокість дітей по відношенню до вчителя.

 

Василь Дата: Понеділок, 2010-03-15, 11:19 PM | Повідомлення # 4
Завсідник
Група: Проверенные
Повідомлень: 73
Статус: Offline
Насамперед, я б уточнив, що мова йде про ставлення дітей до вчителя. 99% - це результат роботи вчителя, його власне ставлення до дитини. Якщо позиція: "Я вчитель, а ти - ніщо!" - то учні відповідатимуть так само: при першій же зручній нагоді щось встругнуть. Якщо вчитель бачить в дитині особистість, навіть найбільший порушник дисципліни тримає себе в руках. Не звертають уваги на одяг. Хоч поза очі і можуть жартувати про манеру одягатися, але без зла. Одночасно, найбільш стильного вчителя, якщо діти не відчувають щирості, можуть "діставати" просто так, щоб допекти.
Хоч, в сім'ї не без виродка...



Повідомлення відредаговано Василь - Понеділок, 2010-03-15, 11:20 PM

 

pedrada Дата: Вівторок, 2010-03-16, 9:53 AM | Повідомлення # 5
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Нещодавно прочитала на сторінці хлопчика, учня 9 класу однієї з українських шкіл (популярного порталу "В контакте" ) про його улюблене заняття - разом з усім класом діставати та знущатися над вчителями.

Це ж як треба дістати дитину, щоб вона так почала думати.
Вітаю, вчителі того хлопця - Ви виховали злу, зациклену на помсті вам, людину.
Чи скажете, що це хлопець такий?

Діти не народжуються злими. Їх такими роблять дорослі.

Не бачила ще жодного учня, який би мстився вчителеві, якщо вчитель бачить в учні особистість та не зважаючи на його ставлення до навчання - поважає його.
А повагу до себе учні бачать відразу.



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

der_natali Дата: Середа, 2010-03-17, 4:16 PM | Повідомлення # 6
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Очень жаль , что в некоторых семьях родители в присутствии детей говорят плохо о школе ,учителях.К сожалению ,хороших фильмов о школе тоже мало. Общественное мнение ,в некотором роде , формирует негативное отношение детей к школе и учителям.Сегодня дети очень агрессивные,мы еще не научились их понимать и помогать в решении их личностных проблем. Меня поразил фильм " Класс"...Долго была под впечатлением.Мир , в котором живут наши дети,действительно "яростный"(как писал А.Платонов).Учитель должен суметь открыть его прекрасную сторону.

 

pedrada Дата: Понеділок, 2010-03-22, 10:44 PM | Повідомлення # 7
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
На мій погляд, в цьому є велика частка вини самих вчителів.
Скільки разів чула вкрай негідне ставлення до учня.
Навішування ярликів - це не одна з вад вітчизняної педагогіки.

Якщо ми хочемо змінити ставлення до нас - треба починати з себе.
Я ще не бачила неповаги до того вчителя, кий до учнів відноситься з повагою.
Не ображаючи, навіть, якщо б учень і заслугував.

Мудрий вчитель розуміє, що дитина - така сама людина як і він, з таким самим почуттям гідності та потребує самоповаги навіть більше ніж вчитель. Ображатися можна на вчинки, а не на дитину.

А всі його "витівки" - це від недостачі життєвого досвіду. А от коли учень починає вже розважатися "діставанням вчителів" - то вже вчителі дійсно постаралися.

Чого я так думаю? Одна з причин: Тільки не треба намагатися переробляти нашу молодь!



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

Lera Дата: Вівторок, 2010-04-06, 7:32 PM | Повідомлення # 8
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Без жодних сумнівів, зовнішній вигляд теж має дуже велике значення. Наприклад я вважаю це також одним із основних факторів впливу та авторитету між учнями. Тому завжди і стараюсь бути охайною та модною.

 

pedrada Дата: Вівторок, 2010-04-06, 10:42 PM | Повідомлення # 9
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Я думаю, все ж авторитет тут на першому місці. Хоча модний одяг вони теж приймають smile

Якщо вчитель не хоче навчитися елементарним речам - авторитету не буде!



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

IrinaCh Дата: Середа, 2010-04-07, 0:44 AM | Повідомлення # 10
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Статус: Offline
Отношение детей к учителям... То что мы имеем сейчас, мы сделали сами. Вспомните первоклашек, когда они приходят первый раз в школу. Эти огромные, удивленные глаза. Моя дочь сама выбрала себе первую учительницу. Нас записали в класс и после первого урока дочь мне сказала, что ей не нравится в школе. Учительница была опытная, но в глазах не было любви к детям. Со слезами дочь просилась в другой клас к "учительнице с хвостиком". Ей было 22 года. И я не пожалела ни разу. Татьяна Владимировна была с ними строга,но дети любили ее, потому что она любила их. Говорят, относись к людям так, как хочешь, чтобы относились к тебе. Дети тоже люди, только маленькие. Отношения-это, как игра в теннис. Ты пас, тебе пас. Результат получаем к выпуску.



Все буде гарно!

 

alab Дата: Середа, 2010-04-07, 1:20 AM | Повідомлення # 11
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Quote (Lera)
Без жодних сумнівів, зовнішній вигляд теж має дуже велике значення. Наприклад я вважаю це також одним із основних факторів впливу та авторитету між учнями. Тому завжди і стараюсь бути охайною та модною.

А ще, на мою думку, зараз гостро постає питання матеріального забезпечення. На жаль, все частіше бачиш, що учні ходять в такому одязі, який учитель собі дозволити просто не може. Отже, треба ще мати фантазію, щоб із того, що є, постійно комбінувати щось новеньке і виглядати гідно.

 

Сніжок7456 Дата: Середа, 2010-04-07, 11:35 PM | Повідомлення # 12
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Учень поважає розумнішого за себе. Зовнішній вигляд відіграє велику роль

 

marina Дата: Середа, 2010-04-07, 11:43 PM | Повідомлення # 13
Трохи затримався
Група: Проверенные
Повідомлень: 27
Статус: Offline
Quote (pedrada)
Не бачила ще жодного учня, який би мстився вчителеві, якщо вчитель бачить в учні особистість та не зважаючи на його ставлення до навчання - поважає його.
А повагу до себе учні бачать відразу.

Згодна повністю. Я, як працівник профтехосвіти, можу сказати наступне: Ви всі знаєте, що до нас йдуть ті учні, вбільшості, які не потрібні школі. І тільки в нас вони почувають себе необхідними іншим, тому що відношення до них зовсім інше. Це зрозуміє та підтримає тільки працівник нашої системи. І рідко хто з цих дітей намагається зробити пагане педагогу, а в школі це було постійно. Один хлопчик мені сказав: "Мне всегда говорили в школе, что я никто, а тут я понял, что я личность, меня любят и уважают". Ці слова для мене були бальзамом. А після закінчення ПТНЗ він поступив до ВНЗ, що ніколи б не зробив після школи. І щоб Ви не говорили про профтехосвіту, але її необхідно цінити та підтримувати, ми зберігаємо душі дітей, які вам були не потрібні. Не ображайтесь.



все добре

Повідомлення відредаговано marina - Четвер, 2010-04-08, 6:36 PM

 

Natalia_Anastasia Дата: Середа, 2010-04-07, 11:50 PM | Повідомлення # 14
Завітав
Група: Проверенные
Повідомлень: 7
Статус: Offline
[size=10] Одні і ті ж учні по-різному ведуть себе на уроках різних вчителів. Зрозуміло чому.[/size]

 

BorovukVP Дата: Четвер, 2010-04-08, 12:47 PM | Повідомлення # 15
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Quote (Sima)
Вчителя, як і будь-яку людину, діти зустрічають по одежі, а проводжають по розуму. Ніколи не буде цікавий дітям учитель, одягнутий за першою модою, але неспроможний дати їм знання. З іншого боку, вчителів, які не слідкують за своєю зовнішністю, діти майже не сприймають. Отже, шановні колеги, ми мусимо бути красивими і ззовні, і зсередини. Від цього прямо пропорційно залежить ставлення учнів до нас, а, значить, і їх успіхи...

Повністю з вами згоден!

 

Форум » Загальний розділ » Загальні питання вітчизняної системи освіти » Відношення дітей до вчителів (Основи педагогіки)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Украинская Баннерная Сеть

 

 

 Журнал

 Заработай на своем сайте

 


Зробити безкоштовний сайт з uCoz