Неділя, 2024-05-19, 2:10 AM

Зробимо освіту лідером!

Перша незалежна всеукраїнська педрада

· RSS ·
[Останні повідомлення]·[Учасники]·[Правила педради]·[Пошук]

[ | [Реєстрація] [Вхід] <
Коментують читачі блогу інформатизації освіти

Гарячі повідомлення

Секретні безкоштовні матеріали
(тільки для групи FM)

 

Блог інформатизації освіти
(останні повідомлення з передового фронту)

 

  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Загальний розділ » www.poll.at.ua та навчання в УМО » Актуальні питання по вправах та практичних (Відповіді на запитання, що накопичилися)

Актуальні питання по вправах та практичних
pedrada Дата: Неділя, 2010-02-28, 2:19 PM | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Quote
Natali09
Ув. Елена Викторовна! Вопрос по упр.1-1: если у меня уже есть эл. ящик, но на сервере mail.ru, нужно-ли создавать новый, на рекомендуемом сервере? Спасибо.

Якщо електронна скриня вже є, то під час виконання вправи 1.1 НЕ ТРЕБА робити нову.
Достатньо скористатися Вашою. але всі інші вправи Вам доведеться робити з нею.

Quote
dzarebo
Добрый вечер, Елена Викторовна. Я отправил уже более 10 дней Вам отчет по выполнению упр.2-2 через систему WM с помощью WM Keeper. Но почему-то нет ответа. Как быть?

Я всі листи отримую та читаю відразу, у той же день. Якщо проблем немає - я не відповідаю. При наявності проблем - напишу. отже, якщо відповідід немає - то все гаразд.
Це пов'язано із тим, що щоденно я отримую більше 100 листів. які потребують відповіді.
Тому листи від студентів, як правило, залишаються без відповіді, якщо не містять питання, проблеми чи помилок.

Quote
Светик
УНЗ-Б1 Светлана Шелар. Добрий вечір! А чому не можна скачати завдання ІІ модулю (не можу скопіювати з диску всі відеороліки)

Quote
Светик
УНЗ-Б1 Светлана Шелар. Добрий вечір!
Шанов на Олена Вікторівна напевно ми не зрозуміли одна одну. Я хочу скачати роліки до 2 модулю (теми 3,4,5), а не до другої теми. Як це зробити???

Скачати вправи ІІ розділду можна у вільному доступі. Інші розділи - у різному доступі:
Текстові методичні рекомендації у вільному доступі, а відео та підручники - у платному доступі.

Quote
dzarebo
Добрый день, Елена Викторовна. Я может не все правильно понял. Нужно ли мне отправлять и куда сообщение с содержанием сообщения по одной из тем педсовета для зачета вправи 5-2

Не обов'язково. Я отримую повідомлення про будь-який коментар відразу після його появи. В зошиті обов'язково напишіть свій нік (ім'я користувача)

Шановні студенти та магістранти!
Задавайте інші питання на цій сторінці, якщо такі є.



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

Sima Дата: Неділя, 2010-02-28, 9:54 PM | Повідомлення # 2
Завітав
Група: Проверенные
Повідомлень: 7
Статус: Offline
Не можу відкрити vprava 1-1. Система просить ввести пароль для зашифрованого файла vprava 1-1.exe. Допоможіть, будь ласка.



Sima

 

pedrada Дата: Понеділок, 2010-03-01, 12:39 PM | Повідомлення # 3
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Замовити пароль необхідно на сторінці:
Замовлення паролю

Тільки правильно виберіть свою спеціальність!



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

Sima Дата: Вівторок, 2010-03-02, 1:10 PM | Повідомлення # 4
Завітав
Група: Проверенные
Повідомлень: 7
Статус: Offline
Шановна Олено Вікторівно! Не можу налаштувати програму MS Outlook у вправі 1-2. Натискаю вкладку "Инструменты", але у випадному меню немає "Параметри облікових записів". Користуюсь MS Office 2007. Ви вже, мабуть, зрозуміли, що я справжній "чайник" biggrin



Sima

 

marina Дата: Вівторок, 2010-03-02, 8:49 PM | Повідомлення # 5
Трохи затримався
Група: Проверенные
Повідомлень: 27
Статус: Offline
Шановна Олено Вікторівно! Я ні як не зрозумію (запитую вдруге, перший раз Ви мені відповіли, що після 27.02), де брати вправи до теми 3 "Нет школа"? І ще я не зрозуміла, чому я не можу увійти на Вашому сайті poll.at.ua в предмет "Сучасні інформаційні системи... "? Мені заблоковано. Дайте, будь ласка, пояснення.



все добре

 

pedrada Дата: Середа, 2010-03-03, 8:52 AM | Повідомлення # 6
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Quote (marina)
Я ні як не зрозумію (запитую вдруге, перший раз Ви мені відповіли, що після 27.02), де брати вправи до теми 3 "Нет школа"?

Вибачте за затримку.
Справа в наявності місця на серверах.
На щастя - дуже багато шкіл одночасно зараз підключаються до системи Net Школа Україна

На НЕщастя - Ми просто фізично не встигаємо відкривати нові сервери для надання доступу реальним школам. Тому гальмуємо sad
Але протягом тижня це питання ми вирішемо і доступ буде наданий і завдання я всі розішлю.



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

Светик1136 Дата: Понеділок, 2010-03-15, 8:58 PM | Повідомлення # 7
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Доброго дня! Час спливає !!! Де брати вправи до теми 3 "Нет школа"? І ще одне питання. В якому доступі можна скачати файли для теми 4 (розклад уроків)! конкретно файл вправа 1-2.roz

 

Кум Дата: Субота, 2010-03-20, 9:58 AM | Повідомлення # 8
Трохи затримався
Група: Проверенные
Повідомлень: 14
Статус: Offline
Доброго дня усім!
Допоможіть, будь ласка, в такому питанні. Навчаюсь у групі УНЗ-Б2, сесія з 12 квітня. Чи потрібно на цю сесію привозити матеріали до магістерської роботи? Якщо так, то в якій формі?
Дякую.

 

Кум Дата: Неділя, 2010-03-21, 6:54 PM | Повідомлення # 9
Трохи затримався
Група: Проверенные
Повідомлень: 14
Статус: Offline
Доброго дня, пані Олено.
Допоможіть, будь ласка з темою №6.
У наших робочих зошитах Практична робота №6 "Створення власної ментальної карти", де не визначено тему ментальної карти, яку в підсумку потрібно викласти на Педраду, а в теоретичних матеріалах на диску - Практична робота №3 "Створення поурочного плану на основі ментальних карт". Яку з цих робіт виконувати?
Дякую.

 

Кум Дата: Неділя, 2010-03-21, 6:56 PM | Повідомлення # 10
Трохи затримався
Група: Проверенные
Повідомлень: 14
Статус: Offline
І ще. Надиску відсутні відеоролики по темі №6. На даному сайті я їх теж не знайшов. Можливо погано шукав?

 

Natali09 Дата: Неділя, 2010-03-21, 7:30 PM | Повідомлення # 11
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Статус: Offline
Ув. Елена Викторовна! Вопрос по практ.1. Как сохранить файл календаря в MS Outlook 2003? Кнопка Сохранить как... почему-то не активна???
И еще, где нужно создавать папку Мій портфоліо?



Повідомлення відредаговано Natali09 - Неділя, 2010-03-21, 7:37 PM

 

Кум Дата: Понеділок, 2010-03-22, 5:58 PM | Повідомлення # 12
Трохи затримався
Група: Проверенные
Повідомлень: 14
Статус: Offline
Пані Олено, доброго дня.
Скажіть, будь ласка, як виконати практичну роботу №2 "Здійснення покупок та оплат мобільного зв'язку за допомогою..."? e-Парасолька магазин миттєвого продажу електронних товарів не дає змоги здійснити поповнення або покупку. Це проблеми на сайті?
Дякую!

 

pedrada Дата: Понеділок, 2010-03-22, 11:15 PM | Повідомлення # 13
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Quote (Кум)
Чи потрібно на цю сесію привозити матеріали до магістерської роботи?

Якщо Ви привезете - то попрацюєте з керівником. вам буде легше і більше часу на виконання роботи.

Quote (Кум)
Практична робота №6 "Створення власної ментальної карти", де не визначено тему ментальної карти, яку в підсумку потрібно викласти на Педраду, а в теоретичних матеріалах на диску - Практична робота №3 "Створення поурочного плану на основі ментальних карт". Яку з цих робіт виконувати?

Це одна робота. Ви робите ментальну карту уроку та викладаєте на педраду. Якщо не знаєте як викласти - пишіть мені листа і вкладіть карту. Скажіть куди викласти.
Тільки не вкладайте дуже великі карти!!! не більше 3 Мб. Все, що більше - узгоджуйте зі мною.

Quote (Natali09)
Вопрос по практ.1. Как сохранить файл календаря в MS Outlook 2003? Кнопка Сохранить как... почему-то не активна???

Це проблема Вашого Офісу. Перевстановіть його. Або використайте 2007.

Quote (Кум)
e-Парасолька магазин миттєвого продажу електронних товарів не дає змоги здійснити поповнення або покупку. Це проблеми на сайті?

Так, нажаль, мобільні оператори перестали продавати таким чином поповнення.
А книжки купити можна! Там не правильне посилання в меню. Дякую, що сказали!!!
Пройдіть по посиланню: http://shop-elnik.at.ua/index/0-6



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

pedrada Дата: Вівторок, 2010-03-23, 8:51 AM | Повідомлення # 14
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Поповнення вже працюють
Відділ поповнення мобільного зв'язку



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

marina Дата: Неділя, 2010-03-28, 11:56 AM | Повідомлення # 15
Трохи затримався
Група: Проверенные
Повідомлень: 27
Статус: Offline
Quote (pedrada)
Ви робите ментальну карту уроку та викладаєте на педраду.

Доброго дня , Олено Вікторівно, мене цікавить таке. Я працюю в профтехосвіті. Урок розроблений мною є спеціальною технологіею для однієї професії (а їх білше 600, які готують в ПТНЗ України), це не дуже цікаво для більшості відвідувачів сайту (бо це працівники шкіл).Навіщо мені викладати на педраду цей урок, коли на нього не буде попиту?



все добре

 

Форум » Загальний розділ » www.poll.at.ua та навчання в УМО » Актуальні питання по вправах та практичних (Відповіді на запитання, що накопичилися)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:


Украинская Баннерная Сеть

 

 

 Журнал

 Заработай на своем сайте

 


Зробити безкоштовний сайт з uCoz