Субота, 2024-05-18, 10:10 PM

Зробимо освіту лідером!

Перша незалежна всеукраїнська педрада

· RSS ·
[Останні повідомлення]·[Учасники]·[Правила педради]·[Пошук]

[ | [Реєстрація] [Вхід] <
Коментують читачі блогу інформатизації освіти

Гарячі повідомлення

Секретні безкоштовні матеріали
(тільки для групи FM)

 

Блог інформатизації освіти
(останні повідомлення з передового фронту)

 

  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Загальний розділ » www.poll.at.ua та навчання в УМО » Я обурений-2 або НЕ ХОЧУ ЗДАВАТИ ВАШОГО ЗАЛІКУ

Я обурений-2 або НЕ ХОЧУ ЗДАВАТИ ВАШОГО ЗАЛІКУ
pedrada Дата: Понеділок, 2010-03-22, 10:30 PM | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Продовження теми "Я обурений"

Сьогодні мене звинуватили у тому, що я змушую студентів платити гроші на своєму навчальному сайті і навіть вимагають вжити заходів.

Поясню про суть справи
В темі № 1 студентам пропонується вивчити як працює система електронних платежів Web Money. Дивіться детальніше на сторінці теми.
Там же можна скачати ці завдання, щоб переконатися.

Оскільки використання цієї системи - суто практичні, то пропонується вивчити це на практиці, при виконанні вправ та практичної роботи отримати необхідні знання та навички.

WebMoney це - платіжна система, то пропонується створити свій рахунок в системі, покласти на нього 50 грн. (от де вони очі затьмарили!) - це вправа 1 і 2. А в третій вправі пропонується зняти ці гроші з рахунку в свою (не мою!) кишеню.

В практичній роботі пропонується купити поповнення для СВОГО (студента, а не мого!) мобільного телефону (на будь-яку суму, від 10 грн.) та купити електронну книжку, вартістю 4 грн.

Для того, щоб студенти це могли виконати без ризику втрати грошей, я зробила свою сторінку, де виклала цю книжку і поповнення. Отже, на рахунку сайту залишаються щось біля 2-х грн., які я пропоную повернути студенту ще на лекції.

Решта з 50 грн. повертається до студента.

Отже, жодної вимоги щодо оплати мені грошей, або інших здирань немає.
Якщо це здирання - то я чогось не зрозуміла.

А взагалі: для студентів я зробила 2 сайти, які підтримую за власний рахунок.
На сайтах розміщена навчальна інформація, бібліотека підручників, які можна скачати та інтерактивні сторінки для спілкування.

Більшість студентів вдячні за це.
Та спілкуються там вже не один рік і не одне покоління студентів. Спілкуються, обмінюючись навчальною та організаційною інформацією.

Отже, враховуючи, що

1. Є багато студентів, які прийшли до факультету не навчатися, а отримати диплом за скачані з інету дипломи і реферати

2.Для досягнення своєї мети - тих викладачів, які посміли вимагати виконання практичних завдань - легко можна зараз наклепом зняти та задати їм не аби якого стусана, враховуючи, що вони - найкраща мішень для боротьби з корупцією.


Я мушу захищатися!

Я вирішила зробити таке:

1. Не вимагати обов'язкового виконання теми № 1 практично. Дозволити на заліку чи екзамені детально розповісти мені її теоретично. Кожну вправу і практичну показати.

2. Всі лекції, заняття, екзамени, заліки, зарахування контрольних робіт (робочих зошитів) відбуватиметься під запис відеокамери.
Запис опитування кожного студента окремо!

3. Всі відеозаписи екзаменів та заліків, кожного студента, викладати на сайт www.youtube.com та на всі свої сайти для загального перегляду.

Все прозоро, все видно і ніхто ні до кого не буде мати жодної претензії. biggrin



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

stefany Дата: Понеділок, 2010-03-22, 11:43 PM | Повідомлення # 2
Зачепився
Група: Проверенные
Повідомлень: 36
Статус: Offline
Пані Олено!

Це Ви точно сказали влисті, що Ви були б всюди на першому місці.
Але ж я, наприклад, досі використовую систему Web Money, мені зручно. Так само опанувала систему Pay Pal.
Практично те саме. Вже купила 2 книжки на www.amazon.com

Я взагалі не розумію, хто не дочитав вправи?
А дочитав методичку? Там написано, що можна не всі вправи на залік виконати.
Ну то немає грошей - саме цю і не виконуй.
А решту вправ виконав?
Отожбо і воно!

Ви правильно вирішили!
Я із задоволенням подивлюся на відеозапис цього заліку.
напишіть в листі всім!



Стефанія Білик
директор прикарпатської школи
випускниця пані Олени 2007 р.

 

Lyubimtchik24 Дата: Вівторок, 2010-03-23, 9:09 AM | Повідомлення # 3
Зачепився
Група: Проверенные
Повідомлень: 39
Статус: Offline
Доброго дня, шановна Олено Вікторівно!
Оце Ви гарно придумали: здавати залік і екзамен під запис відеокамери! Респект і уважуха!
Хотів би я це побачити... smile Їм же ж доведеться все розповідати, а розповісти, як виглядає динозавр, коли ти його ніколи не бачив, - .... це буде весело... smile
Взяли б вони та зробили ті практичні. ми ж зробили всі, і було цікаво, дінались, що таке є (веб-мані), побачили, як воно працює. І яка з нього може бути практична користь.
\Наведу приклад. Звернулась до мене моя знайома кілька місяців тому із проханням порадити їй, як із-за кордону вона може отримувати заробітну плату і проводити розрахунки із фірмою, яка надає їй роботу (робота через мережу Інтернет). Із запропонованих сучасних систем міждержавного розрахунку було кілька, але СКОРИСТАТИСЯ РЕАЛЬНО МИ МОГЛИ ТІЛЬКИ СИСТЕМОЮ веб-мані. ЯК Я ТОДІ ВАС ЗГАДУВАВ І ДЯКУВАВ, Олено Вікторівно!!! І ті гроші, які нам довелося вкласти У СЕБЕ під ча виконання практичної роботи, окупили себе разом із практичними знаннями, отриманими під час виконання цих завдань.
Ось так, ніколи не знаєш, де втратиш, а де знайдеш.

 

pedrada Дата: Вівторок, 2010-03-23, 12:04 PM | Повідомлення # 4
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Quote (Lyubimtchik24)
Хотів би я це побачити...

Викладу на сайт все до краплі відзняте відео. Обіцяю!



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

marina Дата: Вівторок, 2010-03-23, 6:29 PM | Повідомлення # 5
Трохи затримався
Група: Проверенные
Повідомлень: 27
Статус: Offline
так что из-за одного не очень хорошего человека на экзамене чувствоватьсебя под прицелом? Спасибо "студенту". Мне конечно не тяжело отвечать, я делаю сама. Но сам факт. И вообще, по поводу денег, да еще не известно, кто сколько берет и кто сколько дает и кому. А тут практикуйся себе пожалуйста. А весь плач из-за неумения и нехотения выполнять практические.



все добре

 

stefany Дата: Середа, 2010-03-24, 7:03 PM | Повідомлення # 6
Зачепився
Група: Проверенные
Повідомлень: 36
Статус: Offline
Так, наче не дуже справедливо всіх знімати.
Але ж якщо не назвався (трус), то правильно, пані Олено - треба захищатися.
До речі, я взяла на озброєння. Поставлю камеру собі в кабінет.
Гарний спосіб убезпечити себе від таких ледарів - трусів.

А то Зваричі колядують мільйонами доларів, а посадити кого треба? Ну не його ж!



Стефанія Білик
директор прикарпатської школи
випускниця пані Олени 2007 р.

 

Золота Дата: Середа, 2010-03-24, 11:22 PM | Повідомлення # 7
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
А мені шкода цього студента,що написав таку дурницю.Всім очевидно,що він толком не розібрався.А ми зараз(студенти)всі такі грамотні,так все вміємо...А ще недавно не знали,де та кнопка,що ком"ютер включає. Одне прикро,що незаслужено образив хорошу людину.Але після всіх тих роз"яснень,я думаю,він проробить вправи до кінця і зрозуміє як...виглядає...

 

Любаша Дата: Четвер, 2010-03-25, 5:03 PM | Повідомлення # 8
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Я обурена!!! Образили гарну людину! Особисто я дуже вдячна за весь теоритичний та практичний курс з такого важливого предмета. Адже те що я не зрозуміла з першого разу. я можу ще кілька разів продивитися. Скажіть, панове студенти, чи всі лекції ви пам'ятаєте? Чи все ви правильно зрозуміли? Отож бо і воно. Шануймося та давайте поважати інших за їх нелегку працю!

 

Sweet1024 Дата: П`ятниця, 2010-03-26, 4:52 PM | Повідомлення # 9
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Я писала, пишу і буду писати!!
Хто не володіє сучасними технологіями - в освіті робити нема чого робити!!!!!!!
Якщо Ви навчаєтесь в УМО - то ви мрієте закріпитися на посаді керівника! А який з Вас керівник, якщо ви не знаєте на якому рівні інформаційні технології можна використати!! Якщо Ви не є прикладом для інших вчителів, учнів. Який Ви керівник, якщо найгірший учень знає як миттєво перекинути гроші з одного рахунку на інший не підписуючи купу паперів.. Шановні, треба поважати учня , щоб бути на посаді директора. І працювати над своєю інформаційною безграмонтістю!! Чекаємо Вас на сесії.
Олено Вікторівно, низько вклоняємося перед Вашим самовіданним впровадженням технологій!!! Це дуже важко морально - є керівники які ВАс підтримуюють! Хай Вам щастить! У Вас є підтримка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 tongue tongue biggrin

Литвинова С. Староста УНЗ-09-01

 

pedrada Дата: Неділя, 2010-03-28, 9:48 AM | Повідомлення # 10
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Отримала вчора листа ще від однієї студентки.
Навожу повністю, із моїми відповідями. (Синім - мої відповіді)

Шановна пані Олено!

Дякую за Вашого листа.
Оскільки Ви дозволили, я все ж викладу його на сайт, оскільки всі думки з цього питання треба зробити публічними задля моєї безпеки.
Якщо скажете – не буду писати Ваше ім’я.

Тепер детально:

Уже несколько дней хочу написать Вам письмо,но не решалась. Это касается вашей контрольной работы и отзывов о ней. Работу Вы проделали колосальную. Контрольная трудная, но очень интересная.Если придерживаться ваших коментариев ( советов) выполнить можно.

Дякую, що написали.
Кількість МОЄЇ роботи в даному випадку – річ не важлива, вона не має значення і не обговорюється, значення має результат.
Мені важливо, щоб мої студенти володіли технологіями, а не «чули» про них. І мету свою я досягаю.

Относительно того письма, которое вызвало "взрыв" эмоций на вашем сайте. Знаете, когда только начинаешь работать над контрольной работой испытываешь "шок" от того, что многого еще не знаешь.

Хіба не тому Ви прийшли вчитися? Щоб дізнатися нове?

Есть два выхода: либо ты идешь дальше преодолевая борьеры один за другим, либо все бросить. Это зависит от того, чего каждый из нас хочет добиться.Тот студент выбросил кучу негативных эмоций и может уже пожалел о том что сделал в попыхах. Но Вы ведь очень умная женщина и должны понимать, что критика бывает разная, то что он пробует, учится не останавливается - это уже хорошо.

Анонімка – це не критика!
Погрози написати в МОНУ – це набагато інше, ніж критика.
Наклеп і критика – кардинально різні речі!

І… він і не думав продовжувати. Жодної вправи не здано.
Але я б від нього і критики не сприйняла та не слухала: нехай би спробував спочатку зробити хоча б щось, показати результат хоч якийсь. Тоді й критику можна почути.

В остальных отзывах Я прочла очень много лести. По роду своей деятельности ( психолог) Я научилась читать между строк. Они сказали много и ничего, никто не сказал что работа сложная не всем понятная, но нужно работать, не останавливаться. Не поддавайтесь провокациям и простите пожалуйсто этого бедолагу.

Не в моїх правилах ображатися – тут мушу захищатися.

Щодо лестощів…
Для мене сказано достатньо:
Lyubimtchik24 користується знаннями та вміннями і радить іншим – переказ зробила його знайома (це конкретна, важлива для мене інформація)
stefany також користується тим, чого її навчила я і вирішила поставити відеокамеру в кабінет – убезпечити себе (це конкретна важлива для мене інформація)
Sweet підтримує – для мене це важлива інформація, бо вона працівник управління освіти в Києві.

Ще декілька емоційних дописів…
Можливо щодо них, дійсно і лестощі, але я не переймаюсь цим і не беруся навіть оцінювати їх.
Лестощі тоді працюють, коли мають вихід – преференції.
У мене такого ніколи немає, я пропускаю емоції поза себе, а от люди мають на них право.
Не мені їх судити.
Я і не беруся і не замислююся над цим.
Якщо це лестощі – то це проблема самої людини. Вона-то знає що робить smile
На мене це не діє.
Я відношуся до цього спокійно.

Можна і мені свою думку?
Це нас в совку привчили наклепи та анонімки називати критикою, а емоції на підтримку – лестощами?

Хочу сказать Вам спасибо за ваш сайт. Очень много интересной и полезной информации там находится. Вы умница, что проделали такую работу для нас.

Дякую дуже за відгук!

Вибачте, якщо щось не так.
Я під прицілом снайпера, можу бути також занадто емоційна.

З повагою до роботи менеджера освіти,
Єльникова Олена
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
к.п.н., доктор філософії, доцент УМО АПН України
автор веб-проектів для освітян
http://www.olena.at.ua - власний щоденник
http://www.elnik.kiev.ua - портал Інструментарій менеджера освіти

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Майбутнє педагогіки: http://www.pedrada.at.ua/forum/22-32-2
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

lorchen Дата: Неділя, 2010-03-28, 5:14 PM | Повідомлення # 11
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Читаю в школе информатику, казалось бы знаю в области информатизации много. Ан нет! Было для меня много нового и интересного при выполнении работы по Вашему курсу. Спасибо за сайт, материалы, которые выкладываются на нем. И никакая это ни лесть! Это правда жизни. Как когда-то сказал А.Ейнштейн: "Жизнь - это езда на велосипеде. Чтобы удержаться надо двигаться". Вот те, кто не двигаются, а только хнычут, могут оказаться на обочине жизни. А вообще тот студент (так называемый негативный герой) закрутил такое обсуждение!!! Наверное это есть какой-то психологический трюк, привлечь к обсуждению столько людей!!!

 

IrinaCh8530 Дата: Неділя, 2010-03-28, 7:49 PM | Повідомлення # 12
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Статус: Offline
Слышала от одногруппников об обсуждаемой теме. Может человек в порыве написал, а потом бы и рад назад, но... Как говорят:"Написаного пером не вырубишь топором". Могу сказать о себе. Было нелегко. Хотелось бросить. Но все равно возвращалась. И когда получилось, то испытала гордость за себя. Самое интересное - ментальные карты. Наверное, потому что творческое задание. А вообще понимаешь, как мало еще знаешь. Все так быстро меняется в мире. Потому и пошли учиться. Я так думаю. smile

 

pedrada Дата: Вівторок, 2010-03-30, 9:35 AM | Повідомлення # 13
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Quote (IrinaCh8530)
И когда получилось, то испытала гордость за себя.

Це є найкращий результат!
Спілкувалася сьогодні з магістрантами у нас, на факультеті.
Всі сказали щось подібне: підвищилася самооцінка від виконаних завдань.

Стала співчувати тим, хто настільки сперечається з виконанням, аж до анонімки та наклепів.
Бог їм суддя, але камера на заліку залишається smile



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

Michajlovich Дата: Четвер, 2010-04-01, 3:24 PM | Повідомлення # 14
Трохи затримався
Група: Проверенные
Повідомлень: 23
Статус: Offline
Доброго всім дня.
Обіцяв не писати, проте...
Обурило те, який це районний чи міський відділ освіти направив такого "унікума" на навчання в УМО?
Це найкращі? Це перспективні? Це висококваліфіковані спеціалісти?

Олено Вікторівно, хоч наші погляди про чиновників різняться, проте Ви є дійсно гарним педагогом. За знання які Ви дали дуже вдячний.

Пацієнт тоді лише вилікується, коли має надію на результат лікування, а пан Дмитро такої надії немає. Взагалі незрозуміло навіщо він поступав на навчання і що хоче отримати від цього навчання. Скоріш за все лише "корочку", а не знання.

Олено Вікторівно - навчайте, бо воно того варте. Чесно.



Кедись Сергій Михайлович

 

Софія Дата: Четвер, 2010-04-01, 6:55 PM | Повідомлення # 15
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Хто хоче справитись із поставленим завданням - шукає шляхи, а не хоче робити - шукає причини. Керівнику будь-якого рівня ця фраза має бути добре знайома.

 

Форум » Загальний розділ » www.poll.at.ua та навчання в УМО » Я обурений-2 або НЕ ХОЧУ ЗДАВАТИ ВАШОГО ЗАЛІКУ
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Украинская Баннерная Сеть

 

 

 Журнал

 Заработай на своем сайте

 


Зробити безкоштовний сайт з uCoz