Четвер, 2024-04-25, 5:39 PM

Зробимо освіту лідером!

Перша незалежна всеукраїнська педрада

· RSS ·
[Останні повідомлення]·[Учасники]·[Правила педради]·[Пошук]

[ | [Реєстрація] [Вхід] <
Коментують читачі блогу інформатизації освіти

Гарячі повідомлення

Секретні безкоштовні матеріали
(тільки для групи FM)

 

Блог інформатизації освіти
(останні повідомлення з передового фронту)

 

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: pedrada  
Форум » УПРАВЛІННЯ: Інформаційні технології для управління » Net Школа Україна » Підручники не надрукували? Тепер вони відміняються! (Електронні підручники - це правда?)

Підручники не надрукували? Тепер вони відміняються!
pedrada Дата: Вівторок, 2009-11-24, 5:10 AM | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Нарешті міністерство вирішило запровадити електронні підручники!
Новину опубліковано в газеті Сегодня

Повний текст новини: http://oht.at.ua/news/2009-11-19-77

Я проаналізувала плюси та мінуси і в мене вийшло:

Плюсів я нарахувала всього 6. Мінусів - всього 2.
Прочитайте детальніше тут:
Сталося! Нарешті з"явилася розумна думка в консервативній голові

Колеги!
Що думаєте?



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

tysja Дата: Вівторок, 2009-11-24, 5:06 PM | Повідомлення # 2
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Шановне панство!
Звісно, наша держава не настільки багата, щоб надоукувати підручники для 9 класу , можливо ще для якогось безкоштовно, електронний варіант дійсно дешевший, це +, але паперову книжку електронний варіант ніколи не замінить.
По-перше, в нашій школі є електронний варіант підручника людина і суспільство, але чомусь до нього не заженеш, а паперовий чомусь відкривають всі.
По-друге, ви цікавилися станом здоров'я сучасних школярів? Їхніми очима та іншими органами. В половини дітей - короткозорість. І ви пропонуєте їм сидіти за електронними підручниками?
По-третє, скільки дітей глибинки мають комп'ютери вдома, щоб готуватися? Я не маю на увазі дітей з багатих сімей, вони і підручник куплять.
Не подумайте, будь ласка, що я консервативний педагог, комп'ютером я вмію користуватися і використовую його в школі досить активно, але, на мою думку, електронний підручник може бути доповненням, але ні в якому разі не замінником паперового.

 

prisana Дата: Вівторок, 2009-11-24, 7:39 PM | Повідомлення # 3
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Добрий вечір, шановні!
Вперше у вас на педраді, тому поки придивляюся, знайомлюся.
Але тема підручників й мені знайома до болю, тож поділюся власними міркуваннями.
Я розумію позиції всіх, хто підтримує й електронні, й друковані підручники, кожен вид книжок має свої недоліки та переваги. але чому ми повинні вирішувати так однозначно: нехай одні використовують друковані, а інші - електронні, а кому подобається - всі варіанти одночасно.
Якщо вже мова йде про придбання книжок за кошти батьків, то нехай батьки самі й вирішують, який підручник їм миліший (дешевий електронний чи дорогий друкований).
Схема доволі проста: МОН схвалює підручник, створює його як в електронному вигляді, так і у звичайному друкованому. Таким чином кожен учень буде забезпечений принаймні електронним підручником. А якщо забажають, батьки разом з дітьми та вчителями оберуть автора та замовлять у видавництві потрібну кількість друкованих (як газету чи журнал). Вважаю, що багато хто обере одразу обидва варіанти. Тільки необхідно, щоб сторінки електронного підручника за потреби можна було самотужки роздрукувати на принтері, бо інколи треба тільки умова задачі чи текст одного параграфу (в дорозі почитати чи щось інше).
Звісно, знайдуться й ті, хто буде нарікати, бідкатися, шукати винних, але такі люди поводяться так не з бідності, а "из вредности".

 

Zelenskiy Дата: Вівторок, 2009-11-24, 10:43 PM | Повідомлення # 4
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Не погоджусь з вами Електронний підручник - це не комп'ютер, і очі від нього втомляться не більш ніж від перегляду паперового. А якщо врахувати, що багато підручників друкуються на занадто білому та яскравому папері, то elbook навіть зручніший. По друге, є можливість змінювати розмір шрифтів на екрані, що неможливе на паперовому. Електронний підручник значно легший, а отже, не буде необхідності дітям носити важкі портфелі.
Та є й недоліки. Сучасні найпоширеніші варіанти електронних підручників чорно-сіро-білі. Кольорові занадто дорогі та недосконалі. ElBook як і будь-який електронний пристрій вимагає до себе обережного ставлення. Розб'єте, новий купувати доведеться.
Сам користують з квітня для читання художньої літератури. Дуже зручна річ. Потратив $300, а на книгах зекономив уже мабуть більше.

В ідею його запровадження в школах не дуже вірю. Українське книговидавництво мабуть за рахунок підручників й існує. До тогож багато мільйонів прилипає до рук чиновників, які протягуюь підручники до друку за рахунок бюджетних коштів.

 

alena_kom Дата: Середа, 2009-11-25, 0:57 AM | Повідомлення # 5
Трохи затримався
Група: Проверенные
Повідомлень: 16
Статус: Offline
Доброго дня, шановні колеги!
Погоджуюсь з тим, що в електронному підручнику є свої переваги та недоліки. Але, думаю що він може існувати лише поряд з друкованим. Не хочу повторювати вже сказане. Лише додам. Діти готуючи домашні завдання витрачають по декілька годин і це не може бути час проведений за комп'ютером. А якщо в сім'ї декілька школярів? А якщо в цій сім'ї ще й батьки вчителі?
Звісно, я за те, щоб до кожного шкільного підручника був електронний. А вчителі, батьки та учні виберуть, і скоріше за все будуть користуватися обома.



Олена Комаренко, група УНЗ-08-Б1

 

sweet Дата: Вівторок, 2009-12-22, 9:13 PM | Повідомлення # 6
Трохи затримався
Група: Проверенные
Повідомлень: 13
Статус: Offline
Санітарні норми на використання електронних пристроїв для навчання 12-30 хв, відповідно до віку.
Потрібно проводити медичний огляд дітей і моніторити стан здоров"я очей.
Це може бути суттєвою перешкодою для впровадження ел. підручників у ЗНЗ.
А от у ВНЗ!!! Це просто знахідка!
Економія у державі неймовірний масштабів.
Приємна новина!



Повідомлення відредаговано sweet - Вівторок, 2009-12-22, 9:17 PM

 

pedrada Дата: Середа, 2009-12-30, 8:47 AM | Повідомлення # 7
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Quote (sweet)
Санітарні норми на використання електронних пристроїв для навчання 12-30 хв,

Санітарні норми щодо використання учнями комп'ютерів ДАВНО вже слід переглянути.
Вони були створені НЕ НА ТУ техніку, якою користуються зараз.

Все одно, що користуватися правилами поведінки в літаку, написаними у 19 році - коли літаки були дерев'яні та містили 1 місце пасажира.

Якби 12-30 хв. - було виправдано впливом на здоров'я - діти-геймери вже б повмирали. Бо вони по 12 годин сидять за іграми.

Зрозуміло, що вплив є, але не за 12 хвилин - однозначно.

Сьогодні ми обмежуємо 11-класнику 30-хвилинами, а завтра він прийде на роботу і від нього вимагатиметься сидіти 8 годин.
Він що - помре? Чи просто ми щось відстали зі своїми нормами.



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

zod355 Дата: Середа, 2019-12-04, 7:15 PM | Повідомлення # 8
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
добрий вечір?
Вд них поки дочекаешся чогось, то і на пенсію піти можна. Я на одному цікавому сайтику https://safesale.in.ua/smartfony/b-y знайшла цікаві речі для себе, всім рекомендую і книги також там є. Не забудьте поставити відгук, коллеги, при опкупці товару, так далі видно, хто сумлінний продавець, а хто тютя

 

Форум » УПРАВЛІННЯ: Інформаційні технології для управління » Net Школа Україна » Підручники не надрукували? Тепер вони відміняються! (Електронні підручники - це правда?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Украинская Баннерная Сеть

 

 

 Журнал

 Заработай на своем сайте

 


Зробити безкоштовний сайт з uCoz