Середа, 2025-02-05, 6:58 PM

Зробимо освіту лідером!

Перша незалежна всеукраїнська педрада

· RSS ·
[Останні повідомлення]·[Учасники]·[Правила педради]·[Пошук]

[ | [Реєстрація] [Вхід] <
Коментують читачі блогу інформатизації освіти

Гарячі повідомлення

Секретні безкоштовні матеріали
(тільки для групи FM)

 

Блог інформатизації освіти
(останні повідомлення з передового фронту)

 

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: pedrada  

Ректор-коледж
scorp Дата: П`ятниця, 2009-06-12, 10:52 PM | Повідомлення # 1
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Я намагався зробити розклад в програмі Ректор-коледж, але зіткнувся з декількома проблемами. Справа в тім, що в моєму навчальному закладі номер групи не є стала величина, наприклад група № 13 (1 – рік навчання, 3 – номер групи), т.т. на другому курсі вона вже буде група № 23. Тож при введені навчального плану (а він складається на спеціальність) я зіткнувся з наступною проблемою: програма при складанні розкладу для гр.гр. 13, 23, 33(групи однієї спеціальності, але різного курсу) – визначила, що в них однакові навчальні предмети . Цю проблему я подолав призначивши для ціх груп різні спеціальності( 13 – автоелектрик 1 курс, 23 автоелектрик 2 курс та 33 – авто електрик 3 курс)
Наступна проблема з якою я зіткнувся, це – поетапна атестація. З минулого року в закладах профтехосвіти введена поетапна атестація, в зв’язку з чим на протязі одного семестру група повністю змінює графік виробничого навчання, т.т. два дні на тиждень виробниче навчання; тиждень виробництво – два теорія; місяць через місяць)



З повагою, Ясько Сергій Михайлович!

 

qwert Дата: Понеділок, 2009-07-06, 4:24 PM | Повідомлення # 2
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Статус: Offline
Сложность в применении программ составления расписания, касающегося моей школы, заключается в том, что мы работаем по модульной технологии. Расписание нужно составлять на неделю А и неделю Б. Происходит чередование недель и чередование уроков. И чтобы не упустить нагрузку учителей, приходится делать сравнительный анализ, что не всегда удобно.

Сорокоумова И .Е.



УНЗ-08-Б3

 

pedrada Дата: Вівторок, 2009-07-07, 9:38 AM | Повідомлення # 3
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Quote
Расписание нужно составлять на неделю А и неделю Б. Происходит чередование недель и чередование уроков. И чтобы не упустить нагрузку учителей, приходится делать сравнительный анализ, что не всегда удобно.

Це робить будь-яка програма складання розкладу. Ви повинні ввести ці вимоги (по чередуванню уроків - це половинки) та програма автоматично виставить ці уроки там, де потрібно та зручно для розкладу.

Quote (qwert)
мы работаем по модульной технологии

Будь-яка програма складання розкладу може бути вкрай корисною при модульній системі! Адже машина завжди впорається краще за людину.

Програма Ректор 3

Більше 10 шкіл (тільки ті, що знаю я) з модульним навчанням використовують її. Дуже задоволені. Бо програма складає розклад щотижня (чи щомісяця) за лічені секунди, замість ручного опрацювання ватману.
Особливості: для кожного розкладу при зміні програми чи модулів, треба або перевносити дані по навантаженням, або зберігати декілька розкладів на рік... Така процедура при освоєнні програми займе 1-1,5 години (більше, ніж вручну? biggrin )

Програма ASC

Передбачена модульна система. Ви від початку вносите тривалість курсу (модулю) та початок його.
Вносите класи або підгрупи, які вивчають модуль.
І програма за 5-6 хвилин складе розклад на рік. ok

Спробуйте кожну, демоверсія безкоштовно. http://edurozklad.info



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

pedrada Дата: Вівторок, 2009-07-21, 8:46 AM | Повідомлення # 4
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 293
Статус: Offline
Quote (scorp)
наприклад група № 13 (1 – рік навчання, 3 – номер групи), т.т. на другому курсі вона вже буде група № 23. Тож при введені навчального плану (а він складається на спеціальність) я зіткнувся з наступною проблемою: програма при складанні розкладу для гр.гр. 13, 23, 33(групи однієї спеціальності, але різного курсу) – визначила, що в них однакові навчальні предмети . Цю проблему я подолав призначивши для ціх груп різні спеціальності( 13 – автоелектрик 1 курс, 23 автоелектрик 2 курс та 33 – авто електрик 3 курс)

Не зовсім зрозуміла проблема, оскільки Ви її вирішили. Програма розкладу повинна складати розклад, тож Ваші пропозиції: як Вам би хотілося, щоб повела себе програма?

Quote (scorp)
т.т. два дні на тиждень виробниче навчання; тиждень виробництво – два теорія; місяць через місяць)

Це в програмі Ректор-коледж передбачено. Ви можете ввести розклад на весь семестр, на кожен тиждень окремо.



Якщо ми мовчатимемо - то хто про все це скаже?
А якщо скажемо - не всім подобається.
Все не може подобатися всім.

Олена Єльникова

 

Atalgor Дата: Середа, 2009-09-09, 1:58 PM | Повідомлення # 5
Завітав
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Quote (pedrada)
Не зовсім зрозуміла проблема, оскільки Ви її вирішили. Програма розкладу повинна складати розклад, тож Ваші пропозиції: як Вам би хотілося, щоб повела себе програма?

Шановний Адмін, Ви не зовсім зрозуміли користувача Scorp. Він описав проблему і вирішив її, але на мою думку проблема в наступному: З минулого року в закладах профтехосвіти введені стандарти, які передбачають поетапну атестацію для присвоєння розрядів, в зв’язку з чим на протязі одного семестру для навчальної групи повністю змінює графік навчання, а це означає, що раз на два - три тижні змінюється розклад. Процес ускладнюється, ще й тим, що в училищах іде підготовка з різних професій, по різним програмам (9 та 11 кл)...

 

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Украинская Баннерная Сеть

 

 

 Журнал

 Заработай на своем сайте

 


Зробити безкоштовний сайт з uCoz